در هفته دوم مهر هستیم چرا مسئولین محترم دانشگاه هیچ اقدامی برای تشکیل کلاس ها نمی کنند ؟ - دانشگاه بیست و چهار | پاسخ گوی 24 ساعته پرسش های دانشگاهیان

به شبکه جامع پرسش و پاسخ دانشگاهی کشور خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دانشجویان و دیگر کاربران این وبسایت. شما اکنون می توانید سوالات خود را در حوزه دانشگاهی مطرح نمایید و با همکاری دیگر دانشجویان و کاربران سایت به پاسخ خود دست بیابید.

توجه: پرسش های مشابه و سوالاتی که قبلا به آنها پاسخ داده  شده و پرسش های که شخصی می باشد  تایید نمی شود .

 1. zmaleki

  2250 امتیاز

 2. باباجانی

  2080 امتیاز

 3. ...

  320 امتیاز

 4. S

  310 امتیاز27 نفر آنلاین
0 عضو و 27 مهمان در سایت حاضرند

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in /home/unihelpi/public_html/www.uni24.ir/qa-plugin/show-online-user-count/show-online-user-count-widget.php on line 127
بازدید امروز: 193
بازدید دیروز: 95
بازدید کل: 1431397
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
19 بازدید
با سلام در هفته دوم مهر ماه هستیم ولی استاد سر کلاس حاضر نیست،چرا مسئولین دانشگاه هیچ پی گیری مبنی بر شروع کلاس ها در تاریخ مقرر انجام نمی دهند،برای اخذ شهریه بر قانون پا فشاری می کنند اما وقتی هزینه واریز شد دیگر خبری از قانون نیست چرا ؟ پولی که دانشجو با کارکردن پاره وقت و نیمه وقت بدست می آورد را به راحتی از وی می گیرند ولی هیچ تلاشی نمیکنند برای تشکیل کلاس ها و امدن استاد در کلاس... ساعت هایی زیادی که در برنامه درج میشود ولی نصف آن ساعت را هم کلاس تشکیل نمیشود ولی هزینه آن درس با توجه به ساعتش حساب میشود:

مثلا کلاسی از ساعت 08:00 تا 16:00 در برنامه کلاسی گنجانیده شده یعنی استاد به ازای هر ساعت x تومان می گیرد ولی کلاس خیلی برگزار شود تاساعت 12:00// با این حساب هزینه باقی ساعات به کجا میرود ؟ آیا به دانشجو برگشت داده میشود ؟ مسلما خیر // آیا خوردن این پول حلال است ؟ مسلما خیر // آیا کسی که با دانشجو این چنین میکند مسلمان است ؟ ( با توجه به دانش گرامری خود پاسخ دهید )
سوال شده در موسسه غیر انتفاعی نیما بوسیله ی

پاسخ شما

در کادر زیر به این پرسش پاسخ دهید...
نام شما برای نمایش - اختیاری
حریم خصوصی : آدرس ایمیل شما محفوظ میماند
تایید نامه ضد اسپم:
برای جلوگیری از این تایید در آینده, لطفا وارد شده یا ثبت نام کنید.

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ
2 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ
...